Suplování:   Pondělí 15.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

STč

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STč

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HV

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

HV

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

4.Č (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

4.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

ON

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.N

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ON

2.A

 

Konzultace

Demlová Bohdana

1.hod

navíc

ZTM

2.Č (B)

(U10)

 
 

2.hod

navíc

ZTM

2.Č (B)

(U10)

 
 

4.hod

odpadá

TD

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

S

1.SP

 

Obecná absence třídy

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.ŠO (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

Gaja Boris

1.hod

odpadá

ICT

2.A

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ST

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ST

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ST

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ST

1.Z

 

Obecná absence třídy

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

T

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

T

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

T

1.O (T1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

1.O (T1)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TD

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.Č (T1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

T

1.Č (T1)

 

zrušeno

Havránková Kateřina

1.hod

navíc

AJ

2.Č (A)

(I16)

 
 

2.hod

navíc

AJ

2.Č (A)

(I16)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

2.N (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

2.N (A)

 

Konzultace

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

1.hod

odpadá

F

2.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

F

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

2.Č (A)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

2.Č (B)

 

zrušeno

Kozelek Karel

1.hod

odpadá

S

1.O

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SZ

3.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

T

1.O (T2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

1.O (T2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

3.Z

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

3.Z

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

S

2.N

 

Konzultace

Kroupa Petr

3.hod

odpadá

TV

1.Č (B)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

4.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

2.Č (A)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

3.O (B)

 

Závěrečné zkoušky

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

Losková Blanka

3.hod

odpadá

EZ

2.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

EZ

2.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

1.Z (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

2.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

T

2.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

2.Č (B)

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

AJ

2.Č (B)

(I16)

 
 

4.hod

navíc

AJ

2.Č (B)

(I16)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

3.O (B)

 

Závěrečné zkoušky

Moński Jakub

1.hod

odpadá

TD

1.Č (B)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TD

1.Č (A)

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

ZTM

2.Č (A)

(U10)

 
 

4.hod

navíc

ZTM

2.Č (A)

(U10)

 
 

6.hod

odpadá

T

1.Č (T2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

T

1.Č (T2)

 

zrušeno

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

M

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

1.A (A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

1.A (B)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

Opálka Jan

1.hod

odpadá

M

3.Z

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

AJ

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

2.A

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

2.A (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

2.N (B)

 

Konzultace

Pavelková Věra

3.hod

odpadá

ČJ

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Pd

1.A

 

zrušeno

Pernikář Jaroslav

5.hod

odpadá

T

4.Č

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

4.Č

 

Konzultace

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

Plšková Anna

3.hod

odpadá

ON

3.Z

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ČJ

3.Z

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.E

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

EP

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PEK

2.A (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

EP

2.A

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

E

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

zrušeno

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

Schreier Jiří

2.hod

odpadá

T

2.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

T

2.N

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

Skalošová Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

1.Č (A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Konzultace

 

3.hod

navíc

AJ

1.Č (A)

(I13)

 
 

4.hod

navíc

AJ

1.Č (A)

(I13)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

3.O (A)

 

Závěrečné zkoušky

Slavíková Zlata

2.hod

odpadá

ICT

2.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

2.N (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

1.Z (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

1.SP

 

Obecná absence třídy

Stonišová Ludmila

1.hod

odpadá

MA

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MA

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

SZ

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SZ

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MA

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MA

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

Valina Tomáš

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

Vojtalová Marie

1.hod

navíc

ČJ

1.Č (A)

(U11)

 
 

2.hod

navíc

ČJ

1.Č (A)

(U11)

 
 

3.hod

navíc

ČJ

1.Č (B)

(U11)

 
 

4.hod

navíc

ČJ

1.Č (B)

(U11)

 
 

5.hod

odpadá

ČJ

1.Č

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ON

2.Č

 

zrušeno

Vojtek Miloš

2.hod

odpadá

TV

2.Č (B)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TV

1.Č (A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ON

1.O

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

3.O (A)

 

Závěrečné zkoušky

Vojtková Lenka

1.hod

navíc

M

1.Č (B)

(U4)

 
 

2.hod

navíc

M

1.Č (B)

(U4)

 
 

3.hod

odpadá

M

1.Č (A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

1.Č (B)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.Č

1.hod

ČJ

A

(U11)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

1.hod

M

B

(U4)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

2.hod

M

B

(U4)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

2.hod

ČJ

A

(U11)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

3.hod

AJ

A

(I13)

navíc

Skalošová Žaneta

 
 

3.hod

ČJ

B

(U11)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

ČJ

B

(U11)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

AJ

A

(I13)

navíc

Skalošová Žaneta

 
 

5.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Va)

 

6.hod

T

T1

 

odpadá

 

(Gř)

 

6.hod

T

T2

 

odpadá

 

(Mo)

 

7.hod

T

T1

 

odpadá

 

(Gř)

 

7.hod

T

T2

 

odpadá

 

(Mo)

2.Č

1.hod

AJ

A

(I16)

navíc

Havránková Kateřina

 
 

1.hod

ZTM

B

(U10)

navíc

Demlová Bohdana

 
 

2.hod

ZTM

B

(U10)

navíc

Demlová Bohdana

 
 

2.hod

AJ

A

(I16)

navíc

Havránková Kateřina

 
 

3.hod

ZTM

A

(U10)

navíc

Moński Jakub

 
 

3.hod

AJ

B

(I16)

navíc

Mludková Andrea

 
 

3.hod

ST

   

odpadá

 

(Mo)

 

4.hod

ZTM

A

(U10)

navíc

Moński Jakub

 
 

4.hod

AJ

B

(I16)

navíc

Mludková Andrea

 
 

5.hod

TV

A

 

odpadá

 

(Kr)

 

5.hod

M

B

 

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

ON

   

odpadá

 

(Va)

 

 

Suplování:   Úterý 16.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

PVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

PVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

Burdová Blanka

6.hod

odpadá

Mg

2.A

 

Maturitní zkouška

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.A (B)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.N

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ON

2.N

 

Konzultace

Demlová Bohdana

1.hod

navíc

ZTM

2.Č (B)

(U10)

 
 

2.hod

navíc

ZTM

2.Č (B)

(U10)

 
 

3.hod

odpadá

TD

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TD

2.Č (B)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

2.Č (B)

 

zrušeno

Deutschová Věra

1.hod

odpadá

MA

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OKr

1.KŠ (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OKr

1.KŠ (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

Gaja Boris

5.hod

odpadá

ICT

1.A (A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

1.A (A)

 

zrušeno

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

ICT

3.O (B)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ICT

3.O (B)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

TD

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

T

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

ICT

3.Z

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TD

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

Havránková Kateřina

1.hod

navíc

AJ

2.Č (A)

(I16)

 
 

2.hod

navíc

AJ

2.Č (A)

(I16)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

2.Č (A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.Z (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

2.N (A)

 

Konzultace

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

Ihnová Margita

4.hod

odpadá

PVý

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PVý

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

1.hod

odpadá

M

2.Č (A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

2.Č (B)

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

M

2.Č (A)

(U10)

 
 

4.hod

navíc

M

2.Č (A)

(U10)

 

Kozelek Karel

1.hod

odpadá

S

2.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

SZ

3.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

3.O (B)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

SZ

3.Z

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TD

2.Č (A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TD

2.Č (A)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

S

1.Z

 

Obecná absence třídy

Kroupa Petr

2.hod

odpadá

TV

2.Č (A)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TV

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TV

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TV

1.KŠ (A)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.A (A)+

 

zrušeno

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

Losková Blanka

1.hod

odpadá

EM

2.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

EM

2.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

1.Č (B)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

2.Č (B)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AJ

1.Č (B)

 

zrušeno

Moński Jakub

1.hod

navíc

TD

1.Č (A)

(U1)

 
 

2.hod

navíc

TD

1.Č (A)

(U1)

 
 

3.hod

navíc

TD

1.Č (B)

(U1)

 
 

4.hod

navíc

TD

1.Č (B)

(U1)

 
 

5.hod

odpadá

ST

1.O

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ST

1.O

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TD

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

Mrkva Bruno

0.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

M

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

M

1.SP

 

Obecná absence třídy

Opálka Jan

1.hod

odpadá

AJ

1.Z (A)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

2.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

1.Z (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

2.N (B)

 

Konzultace

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

ČJ

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ČJ

2.KŠ

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ČJ

1.Z

 

Obecná absence třídy

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

Plšková Anna

3.hod

odpadá

EV

1.Č

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.E

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

EV

2.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EV

2.E

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

EP

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

EP

2.A

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

E

3.O

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

E

3.O

 

Závěrečné zkoušky

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

Skalošová Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

3.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

3.O (A)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

AJ

1.Č (A)

 

zrušeno

Slavíková Zlata

2.hod

odpadá

ICT

2.N (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

2.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

1.A (B)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ICT

1.A (B)

 

zrušeno

Stonišová Ludmila

0.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

Valina Tomáš

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

Vojtalová Marie

1.hod

odpadá

ČJ

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

navíc

ČJ

2.Č (B)

(U9)

 
 

4.hod

navíc

ČJ

2.Č (B)

(U9)

 
 

6.hod

odpadá

D

1.Č

 

zrušeno

Vojtek Miloš

1.hod

odpadá

TV

2.Č (B)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TV

1.Č (A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ON

1.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TV

3.Z

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

1.KŠ (B)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.A (B)+

 

zrušeno

Vojtková Lenka

1.hod

navíc

M

1.Č (B)

(U11)

 
 

2.hod

navíc

M

1.Č (B)

(U11)

 
 

3.hod

navíc

M

1.Č (A)

(U11)

 
 

4.hod

navíc

M

1.Č (A)

(U11)

 
 

5.hod

odpadá

M

2.E

 

Konzultace

Vondál Josef

7.hod

odpadá

S

1.Č

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.Č

1.hod

M

B

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

1.hod

TD

A

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

2.hod

TD

A

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

2.hod

M

B

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

3.hod

M

A

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

3.hod

TD

B

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

3.hod

EV

   

odpadá

 

(Pl)

 

4.hod

TD

B

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

4.hod

M

A

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

4.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Va)

 

5.hod

AJ

A

 

odpadá

 

(Sk)

 

5.hod

AJ

B

 

odpadá

 

(Ml)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Va)

 

7.hod

S

   

odpadá

 

(Vo)

2.Č

1.hod

ZTM

B

(U10)

navíc

Demlová Bohdana

 
 

1.hod

AJ

A

(I16)

navíc

Havránková Kateřina

 
 

2.hod

AJ

A

(I16)

navíc

Havránková Kateřina

 
 

2.hod

ZTM

B

(U10)

navíc

Demlová Bohdana

 
 

3.hod

M

A

(U10)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

3.hod

ČJ

B

(U9)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

M

A

(U10)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

4.hod

ČJ

B

(U9)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

F

   

odpadá

 

(Kl)

 

5.hod

TD

A

 

odpadá

 

(Kz)

 

5.hod

TD

B

 

odpadá

 

(De)

 

6.hod

TD

A

 

odpadá

 

(Kz)

 

6.hod

TD

B

 

odpadá

 

(De)

 

 

Suplování:   Středa 17.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STč

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C5)

 

Konzultace

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

Burdová Blanka

4.hod

odpadá

Mt

2.A

 

Maturitní zkouška

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

2.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.O

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

D

1.A

 

zrušeno

Demlová Bohdana

1.hod

odpadá

S

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

S

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TD

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TD

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZTM

2.Č (B)

 

zrušeno

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

T

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OKr

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

MA

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

MA

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

MA

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

Gaja Boris

3.hod

odpadá

OKr

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OKr

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ST

1.SP

 

Obecná absence třídy

Gřondil Lukáš

1.hod

navíc

T

1.Č (T1)

(U2)

 
 

2.hod

navíc

T

1.Č (T1)

(U2)

 
 

3.hod

odpadá

TD

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

3.Z

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

T

1.O (T1)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

T

1.O (T1)

 

Obecná absence třídy

Havránková Kateřina

1.hod

navíc

AJ

2.Č (B)

(I18)

 
 

2.hod

navíc

AJ

2.Č (B)

(I18)

 

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

Ihnová Margita

2.hod

odpadá

PVý

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZZ

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

T

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

T

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ZZ

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C6)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

1.hod

odpadá

F

1.O

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

navíc

M

2.Č (B)

(U10)

 
 

4.hod

navíc

M

2.Č (B)

(U10)

 
 

5.hod

odpadá

M

2.Č (B)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

F

3.O

 

Obecná absence třídy

Kozelek Karel

3.hod

odpadá

SZ

3.Z

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

TD

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

S

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.O (T2)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

T

1.O (T2)

 

Obecná absence třídy

Kroupa Petr

1.hod

odpadá

TV

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TV

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TV

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TV

2.Č (A)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

2.E

 

Konzultace

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (C4)

 

Konzultace

Losková Blanka

4.hod

odpadá

EN

2.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

EN

2.E

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ICT

1.Z (B)

 

Obecná absence třídy

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

Mludková Andrea

4.hod

odpadá

AJ

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.Č (B)

 

zrušeno

Moński Jakub

1.hod

navíc

T

1.Č (T2)

(U1)

 
 

2.hod

navíc

T

1.Č (T2)

(U1)

 
 

3.hod

odpadá

ST

2.Č

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TD

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZTM

2.Č (A)

 

zrušeno

Mrkva Bruno

0.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

3.O

 

Obecná absence třídy

Opálka Jan

1.hod

odpadá

M

2.A (A)

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

M

2.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

2.N (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

2.A (B)

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

M

2.A

 

Maturitní zkouška

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

ČJ

2.KŠ

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Pd

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OV

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

2.KŠ

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ON

1.Z

 

Obecná absence třídy

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Konzultace

Plšková Anna

1.hod

odpadá

ČJ

3.Z

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

EV

2.N

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ON

2.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EV

1.Č

 

zrušeno

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

E

3.O

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

EP

2.A

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

zrušeno

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

Schreier Jiří

2.hod

odpadá

ICT

1.Č (A)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ICT

1.Č (A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

T

2.N

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

T

2.N

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

Skalošová Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

AJ

3.Z

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

1.Č (A)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Maturitní zkouška

Slavíková Zlata

1.hod

navíc

ICT

2.Č (A)

(I2)

 
 

2.hod

navíc

ICT

2.Č (A)

(I2)

 
 

3.hod

navíc

ICT

1.Č (B)

(I2)

 
 

4.hod

navíc

ICT

1.Č (B)

(I2)

 
 

5.hod

odpadá

ICT

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

1.Z (A)

 

Obecná absence třídy

Smoleňová Blanka

5.hod

odpadá

E

3.Z

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

E

3.Z

 

Závěrečné zkoušky

Stonišová Ludmila

0.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

Valina Tomáš

0.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Č (Pl)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

Vojtalová Marie

1.hod

odpadá

ČJ

1.Č

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PR

1.A

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

ČJ

2.Č (A)

(U9)

 
 

4.hod

navíc

ČJ

2.Č (A)

(U9)

 
 

5.hod

odpadá

ČJ

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

Vojtek Miloš

2.hod

odpadá

TV

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TV

2.Č (B)

 

zrušeno

Vojtková Lenka

2.hod

odpadá

M

2.E

 

Konzultace

 

3.hod

navíc

M

1.Č (A)

(U11)

 
 

4.hod

navíc

M

1.Č (A)

(U11)

 
 

5.hod

odpadá

M

1.Č (A)

 

zrušeno

Vondál Josef

6.hod

odpadá

S

1.Č

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.Č

1.hod

T

T2

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

1.hod

T

T1

(U2)

navíc

Gřondil Lukáš

 
 

1.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

T

T1

(U2)

navíc

Gřondil Lukáš

 
 

2.hod

T

T2

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

2.hod

ICT

A

 

odpadá

 

(Sch)

 

2.hod

ICT

B

 

odpadá

 

(Sla)

 

3.hod

M

A

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

3.hod

ICT

B

(I2)

navíc

Slavíková Zlata

 
 

4.hod

ICT

B

(I2)

navíc

Slavíková Zlata

 
 

4.hod

M

A

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

5.hod

AJ

B

 

odpadá

 

(Ml)

 

5.hod

M

A

 

odpadá

 

(Vk)

 

6.hod

S

   

odpadá

 

(Vo)

 

7.hod

EV

   

odpadá

 

(Pl)

2.Č

1.hod

AJ

B

(I18)

navíc

Havránková Kateřina

 
 

1.hod

ICT

A

(I2)

navíc

Slavíková Zlata

 
 

1.hod

T

   

odpadá

 

(Gř)

 

2.hod

ICT

A

(I2)

navíc

Slavíková Zlata

 
 

2.hod

AJ

B

(I18)

navíc

Havránková Kateřina

 
 

2.hod

T

   

odpadá

 

(Gř)

 

3.hod

M

B

(U10)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

3.hod

ČJ

A

(U9)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

3.hod

ST

   

odpadá

 

(Mo)

 

4.hod

M

B

(U10)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

4.hod

ČJ

A

(U9)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

5.hod

TV

A

 

odpadá

 

(Kr)

 

5.hod

M

B

 

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

ZTM

A

 

odpadá

 

(Mo)

 

6.hod

ZTM

B

 

odpadá

 

(De)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

STč

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

PVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

HV

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HV

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

zrušeno

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

Burdová Blanka

6.hod

odpadá

Mg

1.A

 

zrušeno

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

2.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ON

3.O

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.A (A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.A (B)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ON

2.A

 

Obecná absence třídy

Demlová Bohdana

1.hod

odpadá

S

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TD

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ZTM

2.Č (B)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

T

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.Z

 

Obecná absence třídy

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

T

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

T

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

T

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OKr

1.KŠ (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OKr

1.KŠ (ŠO)+

 

Obecná absence třídy

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

Gaja Boris

1.hod

navíc

ICT

2.Č (B)

(I2)

 
 

2.hod

navíc

ICT

2.Č (B)

(I3)

 
 

3.hod

odpadá

ST

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ST

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OKr

1.SP

 

Obecná absence třídy

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

T

1.O (T1)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

1.O (T1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.O

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

3.O

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

2.Č

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

T

2.Č

 

zrušeno

Havránková Kateřina

1.hod

odpadá

AJ

2.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

AJ

1.Z (B)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.Č (A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

Ihnová Margita

1.hod

odpadá

ZZ

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZZ

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

T

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

T

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

zrušeno

Kleinová Pavlína

1.hod

navíc

M

2.Č (A)

(U10)

 
 

2.hod

navíc

M

2.Č (A)

(U10)

 
 

3.hod

navíc

M

2.Č (B)

(U9)

 
 

4.hod

navíc

M

2.Č (B)

(U9)

 
 

5.hod

odpadá

F

2.Č

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

F

3.O

 

Obecná absence třídy

Kozelek Karel

1.hod

odpadá

T

1.O (T2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

1.O (T2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

3.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

3.Č (A)

 

Konzultace

Kroupa Petr

4.hod

odpadá

TV

2.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

2.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TV

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

zrušeno

Losková Blanka

6.hod

odpadá

EZ

2.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EZ

2.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.Č (B)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

1.A (B)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

1.A (A)

 

zrušeno

Moński Jakub

1.hod

navíc

TD

1.Č (A)

(U1)

 
 

2.hod

navíc

TD

1.Č (B)

(U1)

 
 

3.hod

navíc

ZTM

2.Č (A)

(U10)

 
 

4.hod

navíc

ZTM

2.Č (A)

(U10)

 
 

6.hod

odpadá

TD

2.N

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TD

2.N

 

Konzultace

Mrkva Bruno

0.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.A (B)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

1.A (A)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

3.O

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

Opálka Jan

1.hod

odpadá

M

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.Z (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

2.N

 

Konzultace

Pavelková Věra

2.hod

odpadá

OV

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OV

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ON

1.Z

 

Obecná absence třídy

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Závěrečné zkoušky

Plšková Anna

1.hod

odpadá

PEK

1.A (A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PEK

1.A (B)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.E

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

EP

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CHP

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEK

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

Schreier Jiří

2.hod

odpadá

ST

2.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ST

2.N

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

Skalošová Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

3.Z

 

Obecná absence třídy

Slavíková Zlata

2.hod

odpadá

ICT

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

3.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

3.Č (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ICT

2.KŠ

 

Konzultace

Smoleňová Blanka

1.hod

odpadá

E

3.Č

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

E

3.Č

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

E

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

E

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

E

3.Č

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

E

3.Č

 

Konzultace

Stonišová Ludmila

0.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

Vojtalová Marie

1.hod

odpadá

ČJ

2.Č

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

ČJ

1.Č (A)

(U11)

 
 

4.hod

navíc

ČJ

1.Č (B)

(U11)

 
 

5.hod

odpadá

PR

1.A

 

zrušeno

Vojtek Miloš

3.hod

odpadá

TV

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ON

1.O

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

Vojtková Lenka

1.hod

navíc

M

1.Č (B)

(U11)

 
 

2.hod

navíc

M

1.Č (A)

(U11)

 
 

3.hod

navíc

M

1.Č (B)

(U4)

 
 

4.hod

navíc

M

1.Č (A)

(U4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.Č

0.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Bř)

 

0.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Len)

 

0.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

1.hod

M

B

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

1.hod

TD

A

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

1.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Bř)

 

1.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Len)

 

1.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

2.hod

M

A

(U11)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

2.hod

TD

B

(U1)

navíc

Moński Jakub

 
 

2.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Bř)

 

2.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Len)

 

2.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

3.hod

M

B

(U4)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

3.hod

ČJ

A

(U11)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

3.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Bř)

 

3.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Len)

 

3.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

4.hod

M

A

(U4)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

4.hod

ČJ

B

(U11)

navíc

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Bř)

 

4.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Len)

 

4.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

5.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Bř)

 

5.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Len)

 

5.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

2.Č

1.hod

ICT

B

(I2)

navíc

Gaja Boris

 
 

1.hod

M

A

(U10)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

1.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

M

A

(U10)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

2.hod

ICT

B

(I3)

navíc

Gaja Boris

 
 

3.hod

M

B

(U9)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

3.hod

ZTM

A

(U10)

navíc

Moński Jakub

 
 

4.hod

ZTM

A

(U10)

navíc

Moński Jakub

 
 

4.hod

M

B

(U9)

navíc

Kleinová Pavlína

 
 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

T

   

odpadá

 

(Gř)

 

7.hod

T

   

odpadá

 

(Gř)

 

 

Suplování:   Pátek 19.6.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Č (D2)

 

Konzultace

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.E (C16)+

 

Obecná absence třídy

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B9)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

D

1.A

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ON

2.N

 

Konzultace

Demlová Bohdana

1.hod

odpadá

TD

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ZTM

2.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

T

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.Z

 

Obecná absence třídy

Deutschová Věra

1.hod

odpadá

T

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OKr

1.KŠ (ŠO)

 

Obecná absence třídy

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D9)

 

Obecná absence třídy

Gaja Boris

1.hod

odpadá

ICT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OKr

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ST

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OKr

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OKr

1.SP

 

Obecná absence třídy

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

ICT

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.O

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.O

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ICT

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

Havránková Kateřina

2.hod

odpadá

AJ

1.Z (B)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

2.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

3.Č (A)

 

Konzultace

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D10)

 

Obecná absence třídy

Ihnová Margita

1.hod

odpadá

HV

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

HV

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

PVý

1.KŠ (KP)

 

Obecná absence třídy

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Č (D3)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

1.hod

odpadá

F

2.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

F

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

2.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

2.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

F

2.Č

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

F

1.O

 

Obecná absence třídy

Kozelek Karel

1.hod

odpadá

TD

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TD

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

S

1.O

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

3.Z

 

Obecná absence třídy

Kroupa Petr

4.hod

odpadá

TV

3.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

2.N

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

1.KŠ (A)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Č (D1)

 

Konzultace

Losková Blanka

5.hod

odpadá

EN

2.E

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

2.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

T

2.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B7)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B11)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

3.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

1.A (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

2.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

3.Č (B)

 

Konzultace

Moński Jakub

2.hod

odpadá

ZTM

2.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TD

2.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

Mrkva Bruno

0.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

4.Č (A3)+

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

Opálka Jan

1.hod

odpadá

M

2.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

AJ

1.Z (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.N (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

ČJ

1.Z

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.KŠ

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

2.KŠ

 

Konzultace

Pernikář Jaroslav

0.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

TD

3.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

3.Č (B)

 

Konzultace

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.N (C13)+

 

Obecná absence třídy

Plšková Anna

2.hod

odpadá

EV

2.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ON

2.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ON

3.Z

 

Obecná absence třídy

Pokorná Hana

3.hod

odpadá

PEK

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

EP

1.A

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

EP

1.A

 

Konzultace

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.O (B8)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

Schreier Jiří

2.hod

odpadá

TD

3.Č (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

3.Č (A)

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D7)

 

Obecná absence třídy

Skalošová Žaneta

2.hod

odpadá

AJ

3.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.Z

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

Slavíková Zlata

1.hod

odpadá

ICT

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

2.N (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

2.KŠ

 

Konzultace

Stonišová Ludmila

0.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (D11)

 

Obecná absence třídy

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Z (B10)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

1.E (D8)

 

Obecná absence třídy

Vojtalová Marie

1.hod

odpadá

ČJ

2.Č

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ČJ

1.O (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ON

3.Č

 

Konzultace

Vojtek Miloš

2.hod

odpadá

TV

1.A (B)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TV

1.A (B)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TV

3.Č (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

1.KŠ (B)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.O (A)

 

Obecná absence třídy

Vojtková Lenka

2.hod

odpadá

M

2.E

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

2.KŠ

 

Konzultace

 

 

Suplování:   Pondělí 22.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

2.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

Burdová Blanka

6.hod

odpadá

Mg

1.A

 

Konzultace

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

David Lukáš

3.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.A (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

1.A (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ČJ

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

ON

4.Č

 

Maturitní zkouška

Demlová Bohdana

2.hod

odpadá

OKr

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZTM

3.Č (A)

 

Konzultace

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

Gaja Boris

1.hod

odpadá

TD

2.Z

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ICT

1.A (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

1.A (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

T

2.Z

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

S

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

T

1.Č (T1)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

1.Č (T1)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

2.O (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TD

2.O (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

2.Č

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

T

2.Č

 

Konzultace

Havránková Kateřina

2.hod

odpadá

AJ

2.Č (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

3.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

AJ

2.O (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

2.Z

 

Konzultace

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

2.hod

odpadá

F

3.N

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

2.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

2.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

F

1.Č

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

F

2.O

 

Konzultace

Kozelek Karel

3.hod

odpadá

TD

2.O (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TD

2.O (B)

 

Konzultace

Kroupa Petr

1.hod

odpadá

TV

2.Č (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

TV

1.E

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TV

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

TV

2.Z

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

3.N

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.A (A)+

 

Konzultace

Losková Blanka

1.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

EZ

3.E

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.E

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

1.E (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

1.E (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

3.E

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

3.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

1.A (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

1.A (B)

 

Konzultace

Moński Jakub

1.hod

odpadá

T

1.Č (T2)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

1.Č (T2)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

T

1.N

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

T

1.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ZTM

3.Č (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ST

1.Č

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ST

2.O

 

Konzultace

Mrkva Bruno

0.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (B17)

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.A

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

1.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

1.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

2.O (B)

 

Konzultace

Opálka Jan

1.hod

odpadá

AJ

1.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

2.Z

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

3.E

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

M

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

OV

3.KZ

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.N

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ON

3.N

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Pernikář Jaroslav

1.hod

odpadá

TD

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

TD

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C4)

 

Konzultace

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

Plšková Anna

1.hod

odpadá

ČJ

2.O (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

2.O (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.Z

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

EV

1.Č

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

1.N

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EV

2.Z

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

EP

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

EP

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHP

2.A

 

Obecná absence třídy

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

Schreier Jiří

1.hod

odpadá

TD

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

TD

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

T

3.N

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ST

1.N

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ST

1.N

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

Skalošová Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

3.N

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.O (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

1.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

Slavíková Zlata

1.hod

odpadá

ICT

2.O (B)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ICT

1.A (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

1.A (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

1.E (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

1.E (A)

 

Konzultace

Stonišová Ludmila

1.hod

odpadá

T

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OKr

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OKr

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

Valina Tomáš

6.hod

odpadá

TZP

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TZP

3.Č (Pl)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

Vojtalová Marie

1.hod

odpadá

ČJ

3.Č (B)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.Č (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ON

2.Č

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

D

1.Č

 

Konzultace

Vojtek Miloš

1.hod

odpadá

TV

2.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TV

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

TV

3.E

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TV

1.A (B)+

 

Konzultace

Vojtková Lenka

1.hod

odpadá

M

3.Č (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

3.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

1.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

3.Č

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

M

3.KZ

 

Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 23.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

Burdová Blanka

6.hod

odpadá

Mt

2.A

 

Obecná absence třídy

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ČJ

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

ON

4.Č

 

Maturitní zkouška

Demlová Bohdana

1.hod

odpadá

TD

2.Č (B)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

TD

2.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

T

2.SP

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

T

2.SP

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ZTM

2.Č (B)

 

Konzultace

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

Gaja Boris

1.hod

odpadá

S

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OKr

2.SP

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ST

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ST

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

2.Č (B)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ICT

2.Č (B)

 

Konzultace

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

T

2.O (T1)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

2.O (T1)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

2.O (A)

 

Konzultace

Havránková Kateřina

1.hod

odpadá

AJ

3.Č (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

AJ

2.Č (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

2.Z

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

1.hod

odpadá

F

2.Z

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

F

1.Č

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

F

2.Č

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

F

1.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

F

1.N

 

Konzultace

Kozelek Karel

1.hod

odpadá

TD

2.Č (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

TD

2.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

3.KZ

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

S

2.O

 

Konzultace

Kroupa Petr

3.hod

odpadá

TV

3.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TV

1.Č (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

2.SP

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TV

1.N

 

Konzultace

Losková Blanka

1.hod

odpadá

T

3.E

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

3.E

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

EM

3.E

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

EM

3.E

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

EZ

3.E

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

1.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

T

1.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

3.Č (B)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

1.A (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

2.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

1.Č (B)

 

Konzultace

Moński Jakub

1.hod

odpadá

T

2.O (T2)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

2.O (T2)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

1.N

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TD

1.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ZTM

2.Č (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ST

3.N

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ST

1.Č

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

1.A (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

1.A (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

3.N

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

2.O (B)

 

Konzultace

Opálka Jan

2.hod

odpadá

M

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

2.Z

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

1.N

 

Konzultace

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

ČJ

2.SP

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

3.KZ

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ON

3.N

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Pd

1.A

 

Konzultace

Pernikář Jaroslav

0.hod

odpadá

ŘS

4.Č (S1)

 

Maturitní zkouška

 

1.hod

odpadá

ŘS

4.Č (S1)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

TD

3.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TD

3.Č (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C4)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C4)

 

Konzultace

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

Plšková Anna

1.hod

odpadá

ČJ

1.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ON

1.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.O (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.Z

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EV

2.Z

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

PEK

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEK

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

Konzultace

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

Schreier Jiří

1.hod

odpadá

T

3.N

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

3.N

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TD

3.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TD

3.Č (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C6)

 

Konzultace

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

Skalošová Žaneta

1.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

3.N

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

2.O (B)

 

Konzultace

Slavíková Zlata

2.hod

odpadá

ICT

2.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

2.Z

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

2.SP

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ICT

2.Č (A)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ICT

2.Č (A)

 

Konzultace

Stonišová Ludmila

2.hod

odpadá

T

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OKr

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OKr

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

Valina Tomáš

6.hod

odpadá

TZP

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TZP

3.Č (Pl)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

Vojtalová Marie

1.hod

odpadá

ČJ

1.Č

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ČJ

1.E

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

D

1.Č

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

PR

1.A

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ON

1.E

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ČJ

3.E

 

Obecná absence třídy

Vojtek Miloš

3.hod

odpadá

TV

3.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ON

2.O

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

1.Č (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

2.O (A)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

TV

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

Vojtková Lenka

1.hod

odpadá

M

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

M

3.Č

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

M

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

M

2.O (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

M

3.KZ

 

Obecná absence třídy

Vondál Josef

6.hod

odpadá

S

1.Č

 

Konzultace

 

 

Suplování:   Středa 24.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

1.hod

odpadá

PVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STč

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

ČJ

1.A

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

D

1.A

 

Konzultace

Demlová Bohdana

1.hod

odpadá

OKr

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OKr

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

T

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

2.SP

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

S

2.SP

 

Konzultace

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)+

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

Gaja Boris

1.hod

odpadá

OKr

2.SP

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ICT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ST

2.SP

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TD

2.Z

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ICT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

T

2.Z

 

Konzultace

Havránková Kateřina

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

AJ

2.O (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

3.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

2.hod

odpadá

F

3.N

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

F

1.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

F

2.O

 

Konzultace

Kozelek Karel

1.hod

odpadá

S

2.Z

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

S

2.O

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ST

2.Z

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

TD

2.O (B)

 

Konzultace

Kroupa Petr

1.hod

odpadá

TV

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

TV

2.SP

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TV

2.Z

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

1.Č (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

3.Č (A)

 

Konzultace

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

Losková Blanka

1.hod

odpadá

T

3.E

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

3.E

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

S

1.N

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

Mludková Andrea

3.hod

odpadá

AJ

1.A (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

1.A (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

AJ

3.E

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

3.Č (B)

 

Konzultace

Moński Jakub

1.hod

odpadá

TD

1.Č (B)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

TD

1.Č (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ST

3.N

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

1.N

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

1.N

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ST

1.Č

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

1.A (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

1.A (A)

 

Konzultace

Opálka Jan

1.hod

odpadá

AJ

1.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

2.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

AJ

1.N

 

Konzultace

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

ČJ

3.N

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OV

3.KZ

 

Obecná absence třídy

Pernikář Jaroslav

1.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

ŘS

4.Č (S2)

 

Maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

ŘS

4.Č (S2)

 

Maturitní zkouška

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

Plšková Anna

1.hod

odpadá

ČJ

2.O (B)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ON

1.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.O (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

2.O (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ČJ

2.Z

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EV

2.O

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

PEK

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

EP

1.A

 

Konzultace

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

Schreier Jiří

1.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ŘS

3.Č (C6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

1.Č (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

1.Č (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ŘS

4.Č (S3)

 

Maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

ŘS

4.Č (S3)

 

Maturitní zkouška

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

Skalošová Žaneta

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.N

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

Slavíková Zlata

1.hod

odpadá

ICT

2.O (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

1.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

1.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ICT

2.O (A)

 

Konzultace

Smoleňová Blanka

4.hod

odpadá

E

3.E

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

E

3.N

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

E

3.N

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

E

3.E

 

Obecná absence třídy

Stonišová Ludmila

1.hod

odpadá

OKr

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OKr

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MA

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MA

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

Vojtalová Marie

2.hod

odpadá

ČJ

1.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ON

1.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.Č

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ON

3.E

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ON

3.Č

 

Konzultace

Vojtek Miloš

1.hod

odpadá

TV

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

TV

3.E

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TV

3.Č (B)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TV

3.KZ

 

Obecná absence třídy

Vojtková Lenka

1.hod

odpadá

M

1.Č (A)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

1.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

3.Č

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

2.SP

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

1.Č (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

M

2.O (A)

 

Konzultace

Vondál Josef

6.hod

odpadá

S

1.Č

 

Konzultace

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.6.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 15.6.2020

Změny v rozvrzích učitelů:

Borovička Roman

2.hod

odpadá

PVý

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STč

3.KZ (KP)

 

Obecná absence třídy

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (B5)

 

Konzultace

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (C8)+

 

Obecná absence třídy

Burdová Blanka

7.hod

odpadá

Mt

2.A

 

Obecná absence třídy

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D4)

 

Konzultace

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (KP)

 

Konzultace

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

Demlová Bohdana

2.hod

odpadá

T

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OKr

3.KZ (SZ)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

2.SP

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ZTM

3.Č (A)

 

Konzultace

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B16)

 

Konzultace

Gaja Boris

1.hod

odpadá

TD

2.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ST

2.SP

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OKr

2.SP

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ICT

1.A (A)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ICT

1.A (A)

 

Konzultace

Gřondil Lukáš

1.hod

odpadá

T

2.O (T1)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

2.O (T1)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

T

1.Č (T1)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

1.Č (T1)

 

Konzultace

Havránková Kateřina

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

AJ

2.Z

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

3.Č (A)

 

Konzultace

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B12)

 

Konzultace

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

Konzultace

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (B6)

 

Konzultace

Kleinová Pavlína

1.hod

odpadá

F

1.Č

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

F

2.Z

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

F

3.E

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

F

1.N

 

Konzultace

Kozelek Karel

5.hod

odpadá

ICT

3.KZ

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ST

2.Z

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ICT

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

Kroupa Petr

2.hod

odpadá

TV

1.Č (B)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TV

1.A (A)+

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

TV

1.A (A)+

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

TV

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

TV

1.N

 

Konzultace

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (B4)

 

Konzultace

Losková Blanka

1.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

S

1.N

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

S

1.N

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

EZ

3.E

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ZE

1.E

 

Konzultace

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D6)

 

Konzultace

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D12)

 

Konzultace

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

3.E

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.A (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

AJ

1.A (B)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

AJ

3.Č (B)

 

Konzultace

Moński Jakub

1.hod

odpadá

T

2.O (T2)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

2.O (T2)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ST

2.O

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

T

1.Č (T2)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

T

1.Č (T2)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ZTM

3.Č (B)

 

Konzultace

Muschová Eva

1.hod

odpadá

M

1.A

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

1.N

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

3.N

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

1.E

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

2.O (B)

 

Konzultace

Opálka Jan

1.hod

odpadá

AJ

1.N

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

M

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

M

3.E

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

1.E

 

Konzultace

Pavelková Věra

1.hod

odpadá

ČJ

3.KZ

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OV

2.SP

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OV

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

Pernikář Jaroslav

1.hod

odpadá

T

3.Č (TMS)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

T

3.Č (TMS)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

TD

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

TD

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

ICT

4.Č (A)

 

Maturitní zkouška

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (C11)+

 

Obecná absence třídy

Plšková Anna

2.hod

odpadá

ČJ

2.Z

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ČJ

2.O (A)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ON

2.Z

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

1.N

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ČJ

2.O (A)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

EV

2.O

 

Konzultace

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

EP

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ÚČ

1.A

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

PEK

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (D5)

 

Konzultace

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (D14)

 

Konzultace

Schreier Jiří

1.hod

odpadá

T

3.N

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

T

3.N

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TD

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

TD

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B14)

 

Konzultace

Skalošová Žaneta

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

AJ

3.N

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

Maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

AJ

2.O (B)

 

Konzultace

Slavíková Zlata

1.hod

odpadá

ICT

2.SP

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

ICT

2.O (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ICT

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ICT

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

1.A (B)

 

Konzultace

 

7.hod

odpadá

ICT

1.A (B)

 

Konzultace

Smoleňová Blanka

2.hod

odpadá

E

3.E

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

E

3.Č

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

E

3.Č

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

E

3.N

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

E

3.N

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

E

3.E

 

Obecná absence třídy

Stonišová Ludmila

0.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

OVý

2.KŠ (ŠO)

 

Konzultace

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.N (B13)

 

Konzultace

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (D13)

 

Konzultace

Valina Tomáš

1.hod

odpadá

TMa

3.Č (Pl)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

TMa

3.Č (Pl)

 

Konzultace

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (B15)

 

Konzultace

Vojtalová Marie

3.hod

odpadá

ČJ

1.E

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

ČJ

1.Č

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ČJ

3.Č

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

ON

3.E

 

Obecná absence třídy

Vojtek Miloš

2.hod

odpadá

TV

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TV

1.Č (A)

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

ON

1.A

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

TV

3.KZ

 

Obecná absence třídy

Vojtková Lenka

1.hod

odpadá

M

3.ŠO

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

M

1.Č (A)

 

Konzultace

 

3.hod

odpadá

M

1.Č (B)

 

Konzultace

 

4.hod

odpadá

M

2.SP

 

Konzultace

 

5.hod

odpadá

M

2.O (A)

 

Konzultace

 

6.hod

odpadá

M

4.Č

 

Maturitní zkouška

 

Zpracováno v systému Bakaláři