Suplování:   Pondělí 25.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

David Lukáš

4.hod

změna

ČJ

2.A

(DisV)

 

Faul Marcel

4.hod

změna

TV

3.N

(DisV)

 

Gřondil Lukáš

3.hod

změna

ICT

3.N (A)

(SamS)

 
 

4.hod

změna

T

1.Č (T1)

(SamS)

 

Havránková Kateřina

1.hod

změna

AJ

4.Č (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

AJ

3.E

(DisV)

 

Losková Blanka

2.hod

změna

EZ

3.E

(SamS)

 
 

3.hod

změna

T

3.E

(DisV)

 

Mludková Andrea

2.hod

změna

AJ

4.Č (B)

(DisV)

 

Moński Jakub

2.hod

změna

T

2.N

(SamS)

 
 

3.hod

změna

ICT

3.N (B)

(SamS)

 
 

5.hod

změna

TD

2.Č (A)

(SamS)

 
 

6.hod

změna

ST

2.O

(SamS)

 

Muschová Eva

1.hod

změna

M

2.A

(DisV)

 

Opálka Jan

1.hod

změna

M

3.N

(DisV)

 

Plšková Anna

1.hod

změna

ČJ

3.E

(DisV)

 

Pokorná Hana

2.hod

změna

EP

2.A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

EP

2.A

(DisV)

 

Schreier Jiří

2.hod

změna

ST

3.N

(DisV)

 

Skalošová Žaneta

1.hod

přesun <<

AJ

1.A (B)

(DisV)

z 6.hod

 

2.hod

přesun <<

AJ

1.A (A)

(DisV)

z 7.hod

 

6.hod

přesun >>

AJ

1.A (B)

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun >>

AJ

1.A (A)

 

na 2.hod

Vojtalová Marie

3.hod

změna

ČJ

4.Č

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ON

4.Č

(DisV)

 

Vojtková Lenka

1.hod

změna

M

4.Č (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

4.Č (A)

(DisV)

 

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)

 

zrušeno

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D8)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D9)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

Kupka Karel

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

0.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

0.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

1.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

3.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

3.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

4.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

4.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

4.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

5.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

5.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

5.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

1.A

1.hod

AJ

B

(DisV)

přesun <<

Skalošová Žaneta

z 6.hod

 

2.hod

AJ

A

(DisV)

přesun <<

Skalošová Žaneta

z 7.hod

 

6.hod

AJ

B

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

AJ

A

 

přesun >>

 

na 2.hod

1.Č

4.hod

T

T1

(SamS)

změna

Gřondil Lukáš

 

1.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

1.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

1.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

2.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

2.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

3.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

4.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

1.N

0.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

0.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

1.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

2.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

3.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

3.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

4.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

4.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

5.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

5.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

1.SP

0.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

1.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

2.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

3.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

4.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

5.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

1.Z

0.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

0.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

1.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

1.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

2.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

2.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

3.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

3.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

4.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

4.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

5.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

5.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

2.A

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Muschová Eva

 
 

2.hod

EP

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 
 

3.hod

EP

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 
 

4.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

David Lukáš

 

2.Č

5.hod

TD

A

(SamS)

změna

Moński Jakub

 

2.E

0.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

0.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

0.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

1.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

1.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

1.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

2.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

2.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

3.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

3.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

3.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

4.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

4.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

4.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

5.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

5.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

2.N

2.hod

T

 

(SamS)

změna

Moński Jakub

 

2.O

6.hod

ST

 

(SamS)

změna

Moński Jakub

 

3.E

1.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

Plšková Anna

 
 

2.hod

EZ

 

(SamS)

změna

Losková Blanka

 
 

3.hod

T

 

(DisV)

změna

Losková Blanka

 
 

4.hod

AJ

 

(DisV)

změna

Havránková Kateřina

 

3.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

4.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

3.N

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Opálka Jan

 
 

2.hod

ST

 

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

3.hod

ICT

A

(SamS)

změna

Gřondil Lukáš

 
 

3.hod

ICT

B

(SamS)

změna

Moński Jakub

 
 

4.hod

TV

 

(DisV)

změna

Faul Marcel

 

3.O

0.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

0.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

0.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

1.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

1.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

1.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

2.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

2.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

2.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

3.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

3.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

5.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

5.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

5.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

6.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

6.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

6.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

3.SP

0.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

2.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

3.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

3.Z

0.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

0.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

1.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

2.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

3.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

4.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

4.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

5.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

5.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

6.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

6.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

4.Č

1.hod

AJ

A

(DisV)

změna

Havránková Kateřina

 
 

1.hod

M

B

(DisV)

změna

Vojtková Lenka

 
 

2.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

2.hod

M

A

(DisV)

změna

Vojtková Lenka

 
 

3.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

ON

 

(DisV)

změna

Vojtalová Marie

 

 

 

Suplování:   Úterý 26.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Faul Marcel

4.hod

změna

TV

3.E

(DisV)

 

Havránková Kateřina

3.hod

změna

AJ

4.Č (A)

(DisV)

 

Losková Blanka

2.hod

změna

T

3.E

(DisV)

 
 

3.hod

změna

EM

3.E

(SamS)

 

Mludková Andrea

1.hod

změna

AJ

2.A (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.A (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

AJ

4.Č (B)

(DisV)

 

Muschová Eva

1.hod

změna

M

2.A (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

2.A (B)

(DisV)

 

Pernikář Jaroslav

1.hod

změna

T

4.Č (TMS)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

T

4.Č (TMS)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TD

4.Č (B)

(SamS)

 

Pokorná Hana

1.hod

změna

E

3.N

(SamS)

 
 

4.hod

změna

ÚČ

2.A

(SamS)

 

Schreier Jiří

2.hod

změna

T

3.N

(DisV)

 
 

3.hod

změna

T

3.N

(SamS)

 
 

4.hod

změna

TD

4.Č (A)

(SamS)

 

Valečková Eva

3.hod

změna

ICT

2.A

(SamS)

 

Valina Tomáš

1.hod

změna

TZP

4.Č (Pl)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TZP

4.Č (Pl)

(DisV)

 

Vojtková Lenka

1.hod

změna

M

3.E

(DisV)

 

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)

 

zrušeno

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)

 

zrušeno

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D8)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D8)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B9)

 

zrušeno

Kupka Karel

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B7)

 

zrušeno

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

0.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

0.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

1.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

3.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

3.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

4.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

4.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

4.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

5.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

5.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

5.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

1.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

1.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

1.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

2.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

2.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

3.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

4.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

1.N

0.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

0.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

1.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

2.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

3.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

3.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

4.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

4.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

5.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

5.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

1.SP

0.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

1.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

2.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

3.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

4.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

5.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

1.Z

0.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

0.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

1.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

1.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

2.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

2.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

3.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

3.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

4.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

4.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

5.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

5.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

2.A

1.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

1.hod

M

A

(DisV)

změna

Muschová Eva

 
 

2.hod

M

B

(DisV)

změna

Muschová Eva

 
 

2.hod

AJ

A

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

3.hod

ICT

 

(SamS)

změna

Valečková Eva

 
 

4.hod

ÚČ

 

(SamS)

změna

Pokorná Hana

 

2.E

0.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

0.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

0.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

1.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

1.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

1.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

2.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

3.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

3.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

3.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

4.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

4.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

4.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

5.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

5.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

3.E

1.hod

M

 

(DisV)

změna

Vojtková Lenka

 
 

2.hod

T

 

(DisV)

změna

Losková Blanka

 
 

3.hod

EM

 

(SamS)

změna

Losková Blanka

 
 

4.hod

TV

 

(DisV)

změna

Faul Marcel

 

3.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

4.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

3.N

1.hod

E

 

(SamS)

změna

Pokorná Hana

 
 

2.hod

T

 

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

3.hod

T

 

(SamS)

změna

Schreier Jiří

 

3.O

0.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

0.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

0.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

1.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

1.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

1.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

2.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

2.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

2.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

3.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

3.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

3.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

4.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

5.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

5.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

5.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

 

6.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Kal)

 

6.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bř)

 

6.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Len)

3.SP

0.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

2.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

3.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

3.Z

0.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

0.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

1.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

2.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

3.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

4.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

4.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

5.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

5.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

6.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

6.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

4.Č

1.hod

T

TMS

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 
 

1.hod

TZP

Pl

(DisV)

změna

Valina Tomáš

 
 

2.hod

T

TMS

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 
 

2.hod

TZP

Pl

(DisV)

změna

Valina Tomáš

 
 

3.hod

AJ

A

(DisV)

změna

Havránková Kateřina

 
 

3.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

4.hod

TD

A

(SamS)

změna

Schreier Jiří

 
 

4.hod

TD

B

(SamS)

změna

Pernikář Jaroslav

 

 

 

Suplování:   Středa 27.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

David Lukáš

2.hod

změna

ČJ

2.A

(DisV)

 

Losková Blanka

1.hod

změna

T

3.E

(SamS)

 
 

3.hod

změna

ICT

3.E

(SamS)

 
 

4.hod

změna

ICT

3.E

(DisV)

 

Opálka Jan

1.hod

změna

M

3.N

(SamS)

 

Pernikář Jaroslav

4.hod

změna

ŘS

4.Č (C5)

(DisV)

 

Pokorná Hana

1.hod

změna

CHP

2.A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

E

3.E

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ÚČ

2.A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PEK

2.A

(SamS)

 

Schreier Jiří

3.hod

změna

T

3.N

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ST

3.N

(SamS)

 

Slavíková Zlata

3.hod

změna

ICT

4.Č (B)

(DisV)

 

Valečková Eva

3.hod

změna

ICT

4.Č (A)

(DisV)

 

Vojtalová Marie

1.hod

změna

ČJ

4.Č

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ČJ

3.N

(DisV)

 

Vojtková Lenka

2.hod

změna

M

4.Č

(DisV)

 

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.Č (D2)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.Č (D2)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)

 

zrušeno

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D8)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D9)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.Č (D3)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.Č (D3)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

Kupka Karel

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.Č (D1)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.Č (D1)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

0.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

0.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

1.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

3.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

3.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

4.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

4.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

4.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

5.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

5.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

5.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

1.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

1.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

1.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

2.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

2.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

3.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

4.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

1.N

0.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

0.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

1.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

2.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

3.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

3.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

4.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

4.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

5.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

5.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

1.SP

0.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

1.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

2.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

3.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

4.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

5.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

1.Z

0.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

0.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

1.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

1.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

2.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

2.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

3.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

3.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

4.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

4.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

5.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

5.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

2.A

1.hod

CHP

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 
 

2.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

David Lukáš

 
 

3.hod

ÚČ

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 
 

4.hod

PEK

 

(SamS)

změna

Pokorná Hana

 

2.Č

0.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

0.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

0.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

1.hod

OVý

D2

(DisV)

navíc

Březina Jan

 
 

1.hod

OVý

D3

(DisV)

navíc

Kaláč Jiří

 
 

1.hod

OVý

D1

(DisV)

navíc

Lenc Jaroslav

 
 

2.hod

OVý

D3

(DisV)

navíc

Kaláč Jiří

 
 

2.hod

OVý

D1

(DisV)

navíc

Lenc Jaroslav

 
 

2.hod

OVý

D2

(DisV)

navíc

Březina Jan

 
 

3.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

3.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

3.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

4.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

4.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

4.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

5.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

5.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

5.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

2.E

0.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

0.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

0.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

1.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

1.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

1.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

2.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

3.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

3.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

3.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

4.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

4.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

4.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

5.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

5.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

3.E

1.hod

T

 

(SamS)

změna

Losková Blanka

 
 

2.hod

E

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 
 

3.hod

ICT

 

(SamS)

změna

Losková Blanka

 
 

4.hod

ICT

 

(DisV)

změna

Losková Blanka

 

3.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

4.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

3.N

1.hod

M

 

(SamS)

změna

Opálka Jan

 
 

2.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

Vojtalová Marie

 
 

3.hod

T

 

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

4.hod

ST

 

(SamS)

změna

Schreier Jiří

 

3.O

0.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

0.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

0.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

1.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

1.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

1.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

2.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

2.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

2.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

3.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

3.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

3.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

4.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

5.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

5.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

5.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

6.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

6.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

6.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

3.SP

0.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

2.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

3.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

3.Z

0.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

0.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

1.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

2.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

3.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

4.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

4.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

5.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

5.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

6.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

6.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

4.Č

1.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

Vojtalová Marie

 
 

2.hod

M

 

(DisV)

změna

Vojtková Lenka

 
 

3.hod

ICT

A

(DisV)

změna

Valečková Eva

 
 

3.hod

ICT

B

(DisV)

změna

Slavíková Zlata

 
 

4.hod

ŘS

C5

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

zrušeno

David Lukáš

10.hod

navíc

ČJ

3.P

(DisV)

 
 

11.hod

navíc

ČJ

3.P

(DisV)

 

Faul Marcel

2.hod

změna

TV

4.Č (A)

(DisV)

 

Havránková Kateřina

1.hod

změna

AJ

3.N (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.E

(SamS)

 

Losková Blanka

3.hod

změna

EM

3.E

(DisV)

 
 

4.hod

změna

EZ

3.E

(DisV)

 

Mludková Andrea

1.hod

změna

AJ

2.A (B)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

AJ

2.A (A)

(DisV)

 

Muschová Eva

1.hod

změna

M

2.A (A)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

M

2.A (B)

(DisV)

 

Opálka Jan

1.hod

změna

AJ

3.N (B)

(DisV)

 

Pernikář Jaroslav

1.hod

změna

ŘS

4.Č (C4)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TD

4.Č (B)

(DisV)

 

Plšková Anna

1.hod

změna

ČJ

3.E

(DisV)

 

Pokorná Hana

3.hod

změna

EP

2.A

(SamS)

 
 

4.hod

změna

E

3.N

(DisV)

 
 

12.hod

navíc

ÚČ

3.P

(DisV)

 
 

13.hod

navíc

ÚČ

3.P

(DisV)

 

Schreier Jiří

1.hod

změna

ŘS

4.Č (C6)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

T

3.N

(SamS)

 
 

4.hod

změna

TD

4.Č (A)

(DisV)

 

Valečková Eva

4.hod

změna

ICT

2.A

(SamS)

 

Vojtalová Marie

2.hod

změna

ON

3.N

(SamS)

 
 

3.hod

změna

ČJ

4.Č (A)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ČJ

4.Č (B)

(DisV)

 

Vojtek Miloš

2.hod

změna

TV

4.Č (B)

(DisV)

 

Vojtková Lenka

8.hod

navíc

M

3.P

(DisV)

 
 

9.hod

navíc

M

3.P

(DisV)

 

Březina Jan

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.Č (D2)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.Č (D2)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (D1)

 

zrušeno

Bzonek Josef

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B7)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A4)

 

zrušeno

Černá Gabriela

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

3.KŠ (KP)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (KP)

 

zrušeno

Deutschová Věra

0.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A15)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.KŠ (ŠO)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.KŠ (ŠO)

 

zrušeno

Drastík Leoš

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D8)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D8)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D9)

 

zrušeno

Chromec Miloslav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A10)

 

zrušeno

Ihnová Margita

0.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.KŠ (A16)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.KŠ (KP)

 

zrušeno

Kaláč Jiří

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.Č (D3)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.Č (D3)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (D3)

 

zrušeno

Kupka Karel

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

zrušeno

Lederer Jiří

0.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

3.SP (B17)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.SP (B17)

 

zrušeno

Lenc Jaroslav

0.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.Č (D1)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.Č (D1)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.Č (D2)

 

zrušeno

Lukáč Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B9)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A6)

 

zrušeno

Machold Pavel

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A12)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B11)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A12)

 

zrušeno

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

zrušeno

Reichel Milan

0.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.O (B8)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.O (A5)

 

zrušeno

Řehulka David

0.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

1.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.SP (A14)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.SP (A14)

 

zrušeno

Schreier Michal

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.E (D7)

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D7)

 

zrušeno

Tylšar Stanislav

0.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.N

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

1.N (A11)

 

zrušeno

Ulitzka Marek

0.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

 

1.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.Z (A13)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

OVý

3.Z (B10)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OVý

1.Z (A13)

 

zrušeno

Vítek Milan

0.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

OVý

2.E (D8)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

0.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

0.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

1.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A4

(DisV)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A5

(DisV)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(DisV)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

3.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

3.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

4.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

4.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

4.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

 

5.hod

OVý

A4

 

odpadá

 

(Bzo)

 

5.hod

OVý

A5

 

odpadá

 

(Rei)

 

5.hod

OVý

A6

 

odpadá

 

(Luk)

1.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

1.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

1.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

A15

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

2.hod

OVý

A16

(DisV)

navíc

Ihnová Margita

 
 

2.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

3.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

4.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Iha)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

1.N

0.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

0.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

1.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

2.hod

OVý

 

(DisV)

navíc

Tylšar Stanislav

 
 

3.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

3.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

4.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

4.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

 

5.hod

OVý

A10

 

odpadá

 

(Chro)

 

5.hod

OVý

A11

 

odpadá

 

(Tyl)

1.SP

0.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

1.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

2.hod

OVý

A14

(DisV)

změna

Řehulka David

 
 

3.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

4.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

 

5.hod

OVý

A14

 

odpadá

 

(Reh)

1.Z

0.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

0.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

1.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

1.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

2.hod

OVý

A13

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

2.hod

OVý

A12

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

3.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

3.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

4.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

4.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

 

5.hod

OVý

A12

 

odpadá

 

(Mch)

 

5.hod

OVý

A13

 

odpadá

 

(Ul)

2.A

1.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

1.hod

M

A

(DisV)

změna

Muschová Eva

 
 

2.hod

M

B

(DisV)

změna

Muschová Eva

 
 

2.hod

AJ

A

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

3.hod

EP

 

(SamS)

změna

Pokorná Hana

 
 

4.hod

ICT

 

(SamS)

změna

Valečková Eva

 

2.Č

0.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

0.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

0.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

1.hod

OVý

D1

(DisV)

navíc

Lenc Jaroslav

 
 

1.hod

OVý

D3

(DisV)

navíc

Kaláč Jiří

 
 

1.hod

OVý

D2

(DisV)

navíc

Březina Jan

 
 

2.hod

OVý

D2

(DisV)

navíc

Březina Jan

 
 

2.hod

OVý

D1

(DisV)

navíc

Lenc Jaroslav

 
 

2.hod

OVý

D3

(DisV)

navíc

Kaláč Jiří

 
 

3.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

3.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

3.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

4.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

4.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

4.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

 

5.hod

OVý

D2

 

odpadá

 

(Len)

 

5.hod

OVý

D1

 

odpadá

 

(Bř)

 

5.hod

OVý

D3

 

odpadá

 

(Kal)

2.E

0.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

0.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

0.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

1.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

1.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

1.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D9

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

2.hod

OVý

D7

(DisV)

navíc

Schreier Michal

 
 

2.hod

OVý

D8

(DisV)

navíc

Drastík Leoš

 
 

3.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

3.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

3.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

4.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

4.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

4.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

 

5.hod

OVý

D7

 

odpadá

 

(Schr)

 

5.hod

OVý

D8

 

odpadá

 

(Vit)

 

5.hod

OVý

D9

 

odpadá

 

(Dra)

3.E

1.hod

ČJ

 

(DisV)

změna

Plšková Anna

 
 

2.hod

AJ

 

(SamS)

změna

Havránková Kateřina

 
 

3.hod

EM

 

(DisV)

změna

Losková Blanka

 
 

4.hod

EZ

 

(DisV)

změna

Losková Blanka

 

3.KŠ

0.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

0.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

1.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

1.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

2.hod

OVý

KP

(DisV)

navíc

Černá Gabriela

 
 

2.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

3.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

3.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

4.hod

OVý

ŠO

(DisV)

navíc

Deutschová Věra

 
 

4.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

 

5.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

ŠO

 

odpadá

 

(Deu)

 

6.hod

OVý

KP

 

odpadá

 

(Čer)

3.N

1.hod

AJ

A

(DisV)

změna

Havránková Kateřina

 
 

1.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Opálka Jan

 
 

2.hod

ON

 

(SamS)

změna

Vojtalová Marie

 
 

3.hod

T

 

(SamS)

změna

Schreier Jiří

 
 

4.hod

E

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 

3.O

0.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

0.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

0.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

1.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

1.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

1.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

2.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

2.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

2.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

3.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

3.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

4.hod

OVý

B8

(DisV)

navíc

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

B9

(DisV)

navíc

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

B7

(DisV)

navíc

Bzonek Josef

 
 

5.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

5.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

5.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

 

6.hod

OVý

B9

 

odpadá

 

(Bur)

 

6.hod

OVý

B7

 

odpadá

 

(Bur)

 

6.hod

OVý

B8

 

odpadá

 

(Bur)

3.P

8.hod

M

 

(DisV)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

9.hod

M

 

(DisV)

navíc

Vojtková Lenka

 
 

10.hod

ČJ

 

(DisV)

navíc

David Lukáš

 
 

11.hod

ČJ

 

(DisV)

navíc

David Lukáš

 
 

12.hod

ÚČ

 

(DisV)

navíc

Pokorná Hana

 
 

13.hod

ÚČ

 

(DisV)

navíc

Pokorná Hana

 

3.SP

0.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

2.hod

OVý

B17

(DisV)

změna

Lederer Jiří

 
 

3.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

 

odpadá

 

(Ler)

3.Z

0.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

0.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

1.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

1.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

2.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

2.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

3.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

3.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

4.hod

OVý

B10

(DisV)

navíc

Ulitzka Marek

 
 

4.hod

OVý

B11

(DisV)

navíc

Machold Pavel

 
 

5.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

5.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

 

6.hod

OVý

B11

 

odpadá

 

(Pil)

 

6.hod

OVý

B10

 

odpadá

 

(Kup)

4.Č

1.hod

ŘS

C4

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 
 

1.hod

ŘS

C6

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

2.hod

TV

A

(DisV)

změna

Faul Marcel

 
 

2.hod

TV

B

(DisV)

změna

Vojtek Miloš

 
 

3.hod

TD

B

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 
 

3.hod

ČJ

A

(DisV)

změna

Vojtalová Marie

 
 

4.hod

TD

A

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

4.hod

ČJ

B

(DisV)

změna

Vojtalová Marie

 

 

 

Suplování:   Pátek 29.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 26.1.2021

Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři