Suplování:   Středa 16.6.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 16.6.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

Burdová Blanka

7.hod

odpadá

Mg

1.A

 

zrušeno

David Lukáš

2.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

Demlová Bohdana

2.hod

přesun <<

ST

1.Č

(U4)

z 6.hod

 

3.hod

přesun <<

ZTM

3.Č (B)

(DisV)

z 17.6. 4.hod

 

6.hod

přesun >>

ST

1.Č

 

na 2.hod

Faul Marcel

1.hod

přesun >>

TV

2.SP

 

na 3.hod

 

2.hod

spojeno (Vt Ex)

TV

2.O (A)

(TV2)

 
 

3.hod

přesun <<

TV

2.SP

(TV1)

z 1.hod

 

5.hod

přesun <<

TV

1.Č (A)

(TV1)

z 15.6. 5.hod

 

7.hod

přesun >>

TV

2.Z

 

na 15.6. 2.hod

Havránková Kateřina

2.hod

přesun >>

AJ

3.Č (A)

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

AJ

3.Č (A)

(DisV)

z 2.hod

Mludková Andrea

1.hod

přesun >>

AJ

1.E

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

AJ

1.E

(I16)

z 1.hod

 

4.hod

přesun <<

AJ

3.Č (B)

(DisV)

z 2.hod

Muschová Eva

1.hod

přesun >>

M

2.O

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

M

2.O

(U3)

z 1.hod

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

E

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

E

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

přesun <<

E

3.Č

(DisV)

z 18.6. 3.hod

 

7.hod

odpadá

EP

2.A

 

Obecná absence třídy

Schreier Jiří

4.hod

navíc

TD

3.Č (A)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ST

2.N

(I5)

 

Skalošová Žaneta

5.hod

přesun <<

AJ

1.Č (B)

(I13)

z 15.6. 5.hod

Tomanová Jarmila

5.hod

navíc

ICT

1.E (A)

(I4)

 

Valečková Eva

2.hod

supl. (Pv N)

ICT

2.SP

(I4)

 
 

5.hod

navíc

ICT

1.E (B)

(I2)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

2.A

 

Obecná absence třídy

Valina Tomáš

1.hod

odpadá

TMa

4.Č (Pl)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TMa

4.Č (Pl)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

TZP

4.Č (Pl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TZP

4.Č (Pl)

 

zrušeno

 

6.hod

změna

TMa

3.Č (PL)

(SamS)

 
 

7.hod

změna

TMa

3.Č (PL)

(SamS)

 

Vondál Josef

6.hod

přesun <<

S

1.Č

(U4)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

S

1.Č

 

na 6.hod

Březina Jan

0.hod

spojeno (Len DVPP)

OVý

2.Č (D2)

(CNC1)

 
 

1.hod

spojeno (Len DVPP)

OVý

2.Č (D2)

(CNC1)

 
 

2.hod

spojeno (Len DVPP)

OVý

2.Č (D2)

(CNC1)

 
 

3.hod

spojeno (Len DVPP)

OVý

2.Č (D2)

(CNC1)

 
 

4.hod

spojeno (Len DVPP)

OVý

2.Č (D2)

(CNC1)

 
 

5.hod

spojeno (Len DVPP)

OVý

2.Č (D2)

(CNC1)

 

Bzonek Josef

0.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 

Kupka Karel

0.hod

navíc

OVý

1.SP

(mim)

 
 

1.hod

navíc

OVý

1.SP

(mim)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.SP

(mim)

 
 

3.hod

navíc

OVý

1.SP

(mim)

 
 

4.hod

navíc

OVý

1.SP

(mim)

 
 

5.hod

navíc

OVý

1.SP

(mim)

 

Lukáč Pavel

0.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 

Mrkva Bruno

0.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

1.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

2.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

3.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

4.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

5.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

6.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 

Reichel Milan

0.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 

Řehulka David

0.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

1.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

2.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

3.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

4.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

5.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

6.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

0.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

0.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

1.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

3.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

3.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

4.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

5.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

5.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

5.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 

1.A

7.hod

Mg

   

odpadá

 

(Ba)

1.Č

1.hod

M

A

 

odpadá

 

(Vk)

 

1.hod

TD

B

 

odpadá

 

(Mo)

 

2.hod

ST

 

(U4)

přesun <<

Demlová Bohdana

z 6.hod

 

5.hod

AJ

B

(I13)

přesun <<

Skalošová Žaneta

z 15.6. (Út) 5.hod

 

5.hod

TV

A

(TV1)

přesun <<

Faul Marcel

z 15.6. (Út) 5.hod

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

S

 

(U4)

přesun <<

Vondál Josef

z 7.hod

 

7.hod

S

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.E

1.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

AJ

 

(I16)

přesun <<

Mludková Andrea

z 1.hod

 

5.hod

ICT

B

(I2)

navíc

Valečková Eva

 
 

5.hod

ICT

A

(I4)

navíc

Tomanová Jarmila

 
 

5.hod

ZE

   

odpadá

 

(Lo)

 

6.hod

ZE

   

odpadá

 

(Lo)

1.SP

0.hod

OVý

 

(mim)

navíc

Kupka Karel

 
 

1.hod

OVý

 

(mim)

navíc

Kupka Karel

 
 

2.hod

OVý

 

(mim)

navíc

Kupka Karel

 
 

3.hod

OVý

 

(mim)

navíc

Kupka Karel

 
 

4.hod

OVý

 

(mim)

navíc

Kupka Karel

 
 

5.hod

OVý

 

(mim)

navíc

Kupka Karel

 

2.Č

0.hod

OVý

D2

(CNC1)

spojí

Březina Jan

(Len)

 

1.hod

OVý

D2

(CNC1)

spojí

Březina Jan

(Len)

 

2.hod

OVý

D2

(CNC1)

spojí

Březina Jan

(Len)

 

3.hod

OVý

D2

(CNC1)

spojí

Březina Jan

(Len)

 

4.hod

OVý

D2

(CNC1)

spojí

Březina Jan

(Len)

 

5.hod

OVý

D2

(CNC1)

spojí

Březina Jan

(Len)

2.N

1.hod

S

   

odpadá

 

(Lo)

 

5.hod

ST

 

(I5)

změna

Schreier Jiří

 

2.O

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

TV

A

(TV2)

spojí

Faul Marcel

(Vt)

 

4.hod

M

 

(U3)

přesun <<

Muschová Eva

z 1.hod

 

6.hod

TD

B

 

odpadá

 

(Gř)

 

7.hod

TD

B

 

odpadá

 

(Gř)

2.SP

1.hod

TV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

ICT

 

(I4)

supluje

Valečková Eva

(Pv)

 

3.hod

TV

 

(TV1)

přesun <<

Faul Marcel

z 1.hod

2.Z

6.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Pv)

 

7.hod

TV

   

přesun >>

 

na 15.6. (Út) 2.hod

3.Č

1.hod

ČJ

A

 

odpadá

 

(Va)

 

1.hod

M

B

 

odpadá

 

(Kl)

 

2.hod

AJ

A

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

AJ

B

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

3.hod

AJ

A

(DisV)

přesun <<

Havránková Kateřina

z 2.hod

 

3.hod

ZTM

B

(DisV)

přesun <<

Demlová Bohdana

z 17.6. (Čt) 4.hod

 

3.hod

TV

TV1

 

odpadá

 

(Fa)

 

3.hod

TV

TV2

 

odpadá

 

(Vt)

 

4.hod

TD

A

(DisV)

navíc

Schreier Jiří

 
 

4.hod

AJ

B

(DisV)

přesun <<

Mludková Andrea

z 2.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Kl)

 

5.hod

E

 

(DisV)

přesun <<

Pokorná Hana

z 18.6. (Pá) 3.hod

 

6.hod

TMa

PL

(SamS)

změna

Valina Tomáš

 
 

6.hod

T

MS

 

odpadá

 

(Pe)

 

7.hod

TMa

PL

(SamS)

změna

Valina Tomáš

 
 

7.hod

T

MS

 

odpadá

 

(Pe)

3.SP

0.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

2.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

3.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

4.Č

0.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

1.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

2.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

3.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

4.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

5.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

6.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.6.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 16.6.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Burda Pavel

0.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVý

3.O (B8)+

 

Příprava na zkoušky

David Lukáš

2.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Va Ex)

ČJ

2.O

(U3)

 

Demlová Bohdana

1.hod

přesun <<

TD

2.Z

(U6)

z 18.6. 6.hod

 

2.hod

přesun <<

ST

1.Č

(U4)

z 18.6. 5.hod

 

4.hod

přesun >>

ZTM

3.Č (B)

 

na 16.6. 3.hod

Faul Marcel

1.hod

spojeno (Vk Ex)

TV

1.Č (B)

(TV1)

 
 

6.hod

přesun >>

TV

2.KŠ

 

na 15.6. 1.hod

 

7.hod

odpadá

TV

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

Gřondil Lukáš

4.hod

přesun <<

T

1.Č (T2)

(U1)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

T

1.Č (T2)

 

na 4.hod

Havránková Kateřina

3.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

zrušeno

 

6.hod

změna

AJ

3.Č (A)

(DisV)

 
 

7.hod

přesun >>

AJ

3.Č (A)

 

na 14.6. 5.hod

Losková Blanka

1.hod

odpadá

T

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

T

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

odpadá

EZ

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

7.hod

přesun >>

ZE

1.E

 

na 18.6. 6.hod

Mludková Andrea

1.hod

přesun >>

AJ

1.E

 

na 3.hod

 

2.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

AJ

1.E

(I16)

z 1.hod

 

4.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Kl Ex)

AJ

1.E

(I16)

 
 

6.hod

změna

AJ

3.Č (B)

(DisV)

 
 

7.hod

přesun >>

AJ

3.Č (B)

 

na 14.6. 5.hod

Moński Jakub

4.hod

změna

ZTM

3.Č (A)

(DisV)

 

Muschová Eva

2.hod

přesun <<

M

2.Z

(U6)

z 6.hod

 

4.hod

supl. (Pv N)

M

2.SP

(I6)

 
 

6.hod

přesun >>

M

2.Z

 

na 2.hod

Pernikář Jaroslav

1.hod

odpadá

TD

4.Č (TD1)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

TD

3.Č (B)

(DisV)

 
 

4.hod

přesun <<

T

1.Č (T1)

(U4)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

T

1.Č (T1)

 

na 4.hod

Plšková Anna

1.hod

přesun >>

ČJ

2.N

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

ČJ

2.N

(ČK)

z 1.hod

Pokorná Hana

5.hod

odpadá

ÚČ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

EP

2.A

 

Obecná absence třídy

Schreier Jiří

2.hod

změna

TD

3.Č (A)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TD

3.Č (A)

(DisV)

 
 

4.hod

odpadá

TD

4.Č (TD2)

 

zrušeno

 

7.hod

přesun >>

TD

2.N

 

na 14.6. 6.hod

Skalošová Žaneta

4.hod

spojeno (Vt Ex)

AJ

1.A (B)

(I10)

 
 

4.hod

změna

AJ

1.A (A)

(I10)

 

Slavíková Zlata

3.hod

odpadá

ICT

4.Č (B)

 

zrušeno

Valečková Eva

2.hod

změna

ICT

3.Č (B)

(DisV)

 

Bzonek Josef

0.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 

Kupka Karel

0.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

1.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

3.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

4.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

5.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

Příprava na zkoušky

Lukáč Pavel

0.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 

Mrkva Bruno

0.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

1.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

2.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

3.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

4.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

5.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

6.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

Reichel Milan

0.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 

Řehulka David

0.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

1.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

2.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

3.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

4.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

5.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

6.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

0.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

0.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

1.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

3.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

3.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

4.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

5.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

5.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

5.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 

1.A

4.hod

AJ

B

(I10)

spojí

Skalošová Žaneta

(Vt)

 

4.hod

AJ

A

(I10)

změna

Skalošová Žaneta

 
 

7.hod

ON

   

odpadá

 

(Va)

1.Č

1.hod

TV

B

(TV1)

spojí

Faul Marcel

(Vk)

 

2.hod

ST

 

(U4)

přesun <<

Demlová Bohdana

z 18.6. (Pá) 5.hod

 

4.hod

T

T1

(U4)

přesun <<

Pernikář Jaroslav

z 6.hod

 

4.hod

T

T2

(U1)

přesun <<

Gřondil Lukáš

z 6.hod

 

4.hod

F

   

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

T

T1

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

T

T2

 

přesun >>

 

na 4.hod

1.E

1.hod

AJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

AJ

 

(I16)

přesun <<

Mludková Andrea

z 1.hod

 

5.hod

AJ

 

(I16)

supluje

Mludková Andrea

(Kl)

 

7.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 18.6. (Pá) 6.hod

1.SP

0.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

1.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

2.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

3.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

4.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

5.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 

2.KŠ

5.hod

OV

   

odpadá

 

(Pv)

 

6.hod

TV

   

přesun >>

 

na 15.6. (Út) 1.hod

2.N

1.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

ČJ

 

(ČK)

přesun <<

Plšková Anna

z 1.hod

 

7.hod

TD

   

přesun >>

 

na 14.6. (Po) 6.hod

2.O

4.hod

ČJ

 

(U3)

supluje

David Lukáš

(Va)

2.SP

4.hod

M

 

(I6)

supluje

Muschová Eva

(Pv)

2.Z

1.hod

TD

 

(U6)

přesun <<

Demlová Bohdana

z 18.6. (Pá) 6.hod

 

2.hod

M

 

(U6)

přesun <<

Muschová Eva

z 6.hod

 

6.hod

M

   

přesun >>

 

na 2.hod

3.Č

1.hod

M

A

 

odpadá

 

(Kl)

 

1.hod

ČJ

B

 

odpadá

 

(Va)

 

2.hod

ICT

B

(DisV)

změna

Valečková Eva

 
 

2.hod

TD

A

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

3.hod

TD

A

(DisV)

změna

Schreier Jiří

 
 

3.hod

TD

B

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 
 

4.hod

ZTM

A

(DisV)

změna

Moński Jakub

 
 

4.hod

ZTM

B

 

přesun >>

 

na 16.6. (St) 3.hod

 

5.hod

ON

   

odpadá

 

(Va)

 

6.hod

AJ

A

(DisV)

změna

Havránková Kateřina

 
 

6.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

7.hod

AJ

A

 

přesun >>

 

na 14.6. (Po) 5.hod

 

7.hod

AJ

B

 

přesun >>

 

na 14.6. (Po) 5.hod

3.SP

0.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

2.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

3.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

4.Č

0.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

1.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

2.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

3.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

4.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

5.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

6.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 

 

 

Suplování:   Pátek 18.6.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 16.6.2021

Změny v rozvrzích učitelů:

Burda Pavel

0.hod

navíc

OVý

2.SP

(Z2)

 
 

1.hod

navíc

OVý

2.SP

(Z2)

 
 

2.hod

navíc

OVý

2.SP

(Z2)

 
 

3.hod

navíc

OVý

2.SP

(Z2)

 
 

4.hod

navíc

OVý

2.SP

(Z2)

 
 

5.hod

navíc

OVý

2.SP

(Z2)

 
 

6.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 

Burdová Blanka

1.hod

přesun <<

ÚČ

1.A (B)

(I15)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

Mt

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

přesun >>

ÚČ

1.A (B)

 

na 1.hod

David Lukáš

1.hod

odpadá

ČJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

navíc

ČJ

1.A (B)

(I10)

 

Demlová Bohdana

5.hod

přesun >>

ST

1.Č

 

na 17.6. 2.hod

 

6.hod

přesun >>

TD

2.Z

 

na 17.6. 1.hod

Faul Marcel

7.hod

odpadá

TV

3.Č (TV1)

 

zrušeno

Gřondil Lukáš

6.hod

spojeno (Vt Ex)

TD

2.O (A)

(U3)

 

Havránková Kateřina

1.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

AJ

4.Č (A)

 

zrušeno

Losková Blanka

3.hod

odpadá

ICT

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

6.hod

přesun <<

ZE

1.E

(U8)

z 17.6. 7.hod

Mludková Andrea

1.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

změna

AJ

3.Č (B)

(DisV)

 
 

7.hod

odpadá

AJ

4.Č (B)

 

zrušeno

Moński Jakub

1.hod

supl. (Vk Ex)

TD

1.Č (B)

(U4)

 

Muschová Eva

2.hod

supl. (Va Ex)

M

2.O

(U3)

 
 

3.hod

odpadá

M

2.A (B)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

2.A (A)

 

Obecná absence třídy

Pernikář Jaroslav

1.hod

změna

TD

3.Č (B)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

TD

4.Č (TD1)

 

zrušeno

Plšková Anna

6.hod

přesun >>

EV

1.Č

 

na 14.6. 4.hod

Pokorná Hana

1.hod

odpadá

E

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

E

3.E

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

přesun >>

E

3.Č

 

na 16.6. 5.hod

 

4.hod

změna

E

3.Č

(DisV)

 
 

6.hod

odpadá

PEK

2.A

 

Obecná absence třídy

Schreier Jiří

1.hod

odpadá

ST

3.N

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

ST

3.N

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

změna

ST

2.N

(I5)

 
 

5.hod

odpadá

TD

4.Č (TD2)

 

zrušeno

Slavíková Zlata

1.hod

přesun <<

ÚČ

1.A (A)

(I10)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

ICT

4.Č (B)

 

zrušeno

 

6.hod

přesun >>

ÚČ

1.A (A)

 

na 1.hod

Tomanová Jarmila

1.hod

změna

ICT

3.Č (A)

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

ICT

1.E (A)

(I2)

 

Valečková Eva

3.hod

navíc

ICT

1.E (B)

(I3)

 

Vondál Josef

5.hod

navíc

S

1.Č

(U4)

 

Bzonek Josef

0.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A6)

(F2)

 

Kupka Karel

0.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

1.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

2.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

3.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

4.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

5.hod

navíc

OVý

1.SP

(Z40)

 
 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B10)

 

Příprava na zkoušky

Lukáč Pavel

0.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A4)

(S1)

 

Mrkva Bruno

0.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

1.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

2.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

3.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

4.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

5.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 
 

6.hod

navíc

OVý

4.Č

(P2)

 

Pilčík Viktor

0.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

1.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVý

3.Z (B11)

 

Příprava na zkoušky

Reichel Milan

0.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

1.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

2.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

3.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

4.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 
 

5.hod

změna

OVý

1.O (A5)

(F1)

 

Řehulka David

0.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

1.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

2.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

3.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

4.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

5.hod

supl. (Ler SvK)

OVý

3.SP (B17)

(Sv1)

 
 

6.hod

odpadá

OVý

2.SP (D14)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.O

0.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

0.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

0.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

1.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

1.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

1.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

2.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

2.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

2.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

3.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

3.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

3.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

4.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

4.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

4.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 
 

5.hod

OVý

A4

(S1)

změna

Lukáč Pavel

 
 

5.hod

OVý

A5

(F1)

změna

Reichel Milan

 
 

5.hod

OVý

A6

(F2)

změna

Bzonek Josef

 

1.A

1.hod

ÚČ

A

(I10)

přesun <<

Slavíková Zlata

z 6.hod

 

1.hod

ÚČ

B

(I15)

přesun <<

Burdová Blanka

z 6.hod

 

1.hod

Pd

   

odpadá

 

(Pv)

 

2.hod

ČJ

B

(I10)

navíc

David Lukáš

 
 

6.hod

ÚČ

A

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

ÚČ

B

 

přesun >>

 

na 1.hod

1.Č

1.hod

TD

B

(U4)

supluje

Moński Jakub

(Vk)

 

5.hod

S

 

(U4)

navíc

Vondál Josef

 
 

6.hod

EV

   

přesun >>

 

na 14.6. (Po) 4.hod

1.E

3.hod

ICT

A

(I2)

navíc

Tomanová Jarmila

 
 

3.hod

ICT

B

(I3)

navíc

Valečková Eva

 
 

3.hod

ON

   

odpadá

 

(Pv)

 

6.hod

ZE

 

(U8)

přesun <<

Losková Blanka

z 17.6. (Čt) 7.hod

1.SP

0.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

1.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

2.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

3.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

4.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 
 

5.hod

OVý

 

(Z40)

navíc

Kupka Karel

 

2.N

3.hod

ST

 

(I5)

změna

Schreier Jiří

 

2.O

2.hod

M

 

(U3)

supluje

Muschová Eva

(Va)

 

6.hod

TD

A

(U3)

spojí

Gřondil Lukáš

(Vt)

2.SP

0.hod

OVý

 

(Z2)

navíc

Burda Pavel

 
 

1.hod

OVý

 

(Z2)

navíc

Burda Pavel

 
 

2.hod

OVý

 

(Z2)

navíc

Burda Pavel

 
 

3.hod

OVý

 

(Z2)

navíc

Burda Pavel

 
 

4.hod

OVý

 

(Z2)

navíc

Burda Pavel

 
 

5.hod

OVý

 

(Z2)

navíc

Burda Pavel

 
 

6.hod

OVý

D14

 

odpadá

 

(Reh)

2.Z

6.hod

TD

   

přesun >>

 

na 17.6. (Čt) 1.hod

3.Č

1.hod

ICT

A

(DisV)

změna

Tomanová Jarmila

 
 

1.hod

TD

B

(DisV)

změna

Pernikář Jaroslav

 
 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kl)

 

3.hod

E

   

přesun >>

 

na 16.6. (St) 5.hod

 

4.hod

E

 

(DisV)

změna

Pokorná Hana

 
 

5.hod

M

A

 

odpadá

 

(Kl)

 

5.hod

ČJ

B

 

odpadá

 

(Va)

 

6.hod

AJ

B

(DisV)

změna

Mludková Andrea

 
 

7.hod

TV

TV1

 

odpadá

 

(Fa)

 

7.hod

TV

TV2

 

odpadá

 

(Vt)

3.SP

0.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

1.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

2.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

3.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

4.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

5.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Řehulka David

(Ler)

 

6.hod

OVý

B17

(Sv1)

supluje

Burda Pavel

(Ler)

4.Č

0.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

1.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

2.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

3.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

4.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

5.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

6.hod

OVý

 

(P2)

navíc

Mrkva Bruno

 
 

7.hod

AJ

A

 

odpadá

 

(Ha)

 

7.hod

AJ

B

 

odpadá

 

(Ml)

 

Zpracováno v systému Bakaláři